Anasayfa - Babacan Port Royal

İster E5’e ister basın eksprese 1 dakikada bağlanın

İstanbul’un ana ulaşım akslarının kesişim noktasında yer alan Babacan Port Royal’den İstanbu’un en işlek yolu olan D100 Karayolu’na otoparktan çıkıp bağlanmak sadece 1 dakika sürüyor. Babacan Port Royal’in ulaşım avantajları bu kadarla sınırlı kalmıyor. Proje İstanbul’u 3. Köprü Bağlantı Yolu, TEM, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, O 3 karayolu gibi ana arterlere bağlayan Basın Ekspres yoluna da 1 dakika mesafede inşa ediliyor…

Detaylı Bilgi

Metro kapınızda, metrobüs yanıbaşınızda

Babacan Port Royal’e ister özel aracınızla ister toplu taşımayla ulaşmak çok kolay. Port Royal’deki evinize ya da ofisinize proje alanının neredeyse içinde yer alan metro istasyonunu kullanarak ya da 200 metre mesafede yer alan metrobüs ile ulaşmak mümkün.

Detaylı Bilgi

Atatürk Havalimanı‘na 3 Dakika

İki kıtayı birbirine bağlayan bu eşsiz şehrin tam merkezinde yaşarken, Atatürk Havalimanı ile hem yurt içinde hem de yurt dışında dilediğiniz noktaya sadece bir adımda ulaşacaksınız.

Detaylı Bilgi

Dünya Çapında Yatırım

Şehrin dünya ile ana bağlantı noktasında, tüm ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanan Port Royal, yüksek kazanç potansiyelini de beraberinde getiriyor. Size özel sunulacak kiralama hizmeti ile hiç zahmete girmeden evinizin yüksek kira getirisinden faydalanabilir, dilerseniz uzun vadeli yatırım yaparak geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

10 Futbol Sahası Büyüklüğünde Kent Parkı

Kollarınızı iki yana açın ve kendinizi Port Royal’in yemyeşil parklarının ve sizi kendinizden alacak doğasının huzuruna bırakın. Dairenize özel ayrılan bahçe bölümünde, yeşil bir hayatın tam kalbinde, ruhunuzu tazeleyen su sesleri eşliğinde Port Royal’de bütün yorgunluğunuz geçer, geriye tatlı bir huzur kalır.

Detaylı Bilgi
WhatsApp 444 2 420
WordPress Lightbox
Bilgi Talep Formu

Kurumsal iletişimin sağlanması amacıyla işlediğimiz kişisel verileriniz hakkında daha fazla bilgi için Tıklayınız
X
İLETİŞİM FORMU