Family Royal

Port Royal’de aileniz ve çocuklarınız için birçok ayrıcalığa sahip olacaksınız. Buraya geldiğinizde yalnızca farklı tipteki konforlu dairelerden birine değil, ömür boyu huzur bulacağınız aile sıcaklığına da adım atmış olacaksınız.

Güneşin doğuşundan rüzgarın estiği yöne kadar bütün ince ayrıntıları düşünen Port Royal, evinizdeki huzuru en üst seviyeye çıkarıyor. Türk aile yaşamına uygun 2+1, 3+1 rezidans konutlardan oluşan bu detaylı bölüm, farklı çizgisiyle İstanbul’un renkli yaşamına huzurlu bir pencere açıyor.

Active Royal

Hızlı ve hareketli şehir yaşamını benimseyenler için tasarlanan ve 1+1 rezidanslardan oluşan Active Royal, lüks hizmetleri ve konforlu konutları ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Dilerseniz bu konforu ömür boyu yaşayın, dilerseniz de kiralama hizmetimizden yararlanarak yüksek kazanç sağlayın.

Gold Royal

Eşsiz ayrıcalıkları ve lüks standartları ile İstanbul’un en avantajlı lokasyonunda yer alan Port Royal’de, çalışmak da yaşamak kadar prestijli ve ayrıcalıklı.

Gold Royal bloğunda yer alan home-office bölümleri; teknolojik altyapısı, iş toplantılarınıza ev sahipliği yapacak konferans salonu, kafe ve restoranların bulunduğu Shop Royal ile keyifli bir çalışma ortamı oluşturuyor. Projenin bulunduğu lokasyon ise size yurt içi ve yurt dışı tüm müşterilerinizle daima temas halinde olma şansı tanıyor.

Günün Yorgunluğunu Atmak İçin İdeal

Yoğun geçen bir iş gününün ardından, stres atıp eğlencenin tadına varmak herkes için bir ihtiyaç haline gelir.

Konforu ön plana alarak tasarlanan özel gün kutlama odası, toplantı odası, organizasyon odası, eğlence odası, Playstation ve sinema odalarında sevdiklerinizle birlikte dilediğiniz gibi eğlenirken günün yorgunluğunu atacak, boş zamanlarınızı kültür ve eğlence ile zenginleştirebileceksiniz.

Alışık olduğunuz alışveriş deneyimini bir kenara bırakın ve kendinizi Port Royal’de yepyeni ve daha keyifli alışverişlere hazırlayın.

Shop Royal dahilinde konumlanan modern mağazalar, ev sahipliği yapacağı ünlü markalar, kafeler ve restoranlar; evinizin yanı başında eğlenceli bir dünyanın öncülüğünü yapacak.

Ev ortamınızdan fazla uzaklaşmadan, hem günün yorgunluğunu atacak, hem de yüzlerce seçkin markanın tadını çıkarabileceksiniz.

WhatsApp 444 2 420
WordPress Lightbox
Bilgi Talep Formu

X
İLETİŞİM FORMU